    HIDROMOTOR MR 160 ECO (ALSG2-L-160)
    Šifra:
    14517
    OEM:
    Stopnja davka
    22 %
    Cena brez DDV:
    Cena z DDV:
    Ref:
    19
    Lean Pay
    Informativen izračun ob nakupu na obroke
    DODAJ V KOŠARICO
    OPIS - HIDROMOTORJI MR ECO
    Odlikuje jih:
    • visoka delovna prostornina ob nizkih hitrostih,
    • enakomerno in tiho delovanje,
    • dolga življenjska doba zaradi kakovostnih materialov in tesnil,
    • možnost delovanja v različnih smereh vrtenja,
    • nizka poraba olja glede na izhodno moč,
    • ECO izvedba: enaka kakovost in zmogljivost po nižji ceni.
    L
    L1
    (mm)
    (mm)
    MR 50 ECO
    140
    MR 80 ECO
    146
    MR 100 ECO
    150
    MR 125 ECO
    155
    MR 160 ECO
    161,5
    MR 200 ECO
    170
    MR 250 ECO
    180
    MR 315 ECO
    192
    MR 400 ECO
    204
    Padec tlaka:
    konstantni 160 bar, s prekinitvami 200 bar
    Dobavitelj:
    Kitajska
    Pretok olja:
    konstantni 60 L/min, max. 75 L/min
    Temperaturno območje:
    od -40°C do 140 °C
    Vračilo ali menjava:
    14 dni
    Navor:
    konstantni 32,1 daNm, s prekinitvami 37,9 daNm
    cm/vrtljaji:
    Priključni navoj:
    1/2"
    Vrtljaji:
    konstantni 378 rpm, s prekinitvami 475 rpm
    Teža izdelka:
    7,6 kg
    Garancija:
    6 mesecev
    Osovina:
    25 mm
    Moč:
    konstantna 12,5 kW, max. 14 kW