    WYŁĄCZNIK CIŚNIENIA HYDRAULICZNEGO K57 30-300 BAR (MAX.500BAR)
    Kod produktu:
    13100
    OEM:
    Stawka podatkowa
    22 %
    Cena bez VAT:
    Cena z VAT:
    Ref:
    9
    DODAJ DO KOSZYKA
    Opis:
    Dostawca:
    Hiszpania
    Zakres temperatur:
    -20 / 90°C
    Zwrot lub wymiana:
    14 dni
    prąd elektryczny:
    5A
    napięcie elektryczne:
    250V
    Waga produktu:
    0.40 kg
    Gwarancja:
    6 miesięcy
    maks. ciśnienie regulowane:
    30-300 bar
    max. ciśnienie:
    500 bar